Beskydy, Visalaje, Horská chata Visalajka

O Visalajce

Visalajka - praktické zázemí v Beskydech

Visalajka,pohled zhora,náhled

Kapacita max.30osob, ubytování v 7 pokojích, 6 pokojů s koupelnou a WC, sedmý pokoj pouze ložnice.

S maximální snahou minimalizovat používání marketingově líbivých, avšak věcně prázdných a nepravdivých sloganů či formulací, se dá říct, že Visalajka je místo, kde najdete zázemí pro své chvíle v Beskydech.
Visalajka je místo, kde můžete přijet na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Místo, kde můžete strávit týden, dva a nebo jen jeden den, pokud bude volno. Místo, kde se můžete na chvíli ukrýt před každodenním nemilosrdným tlakem světa a utéct před stereotypem práce a povinností, kde se vám třeba podaří zapomenout na protivného šéfa, nebo soukromé trable.
Přestože tady lišky dávají dobrou noc, není však Visalajka místem, kde se zastavil čas a průběžnou snahou je přizpůsobovat ji, v rámci možností potřebám současného člověka. Na sociálních zařízeních, které má každý pokoj, teče teplá voda a také na všech pokojích je k dispozici WIFI. V každém koutě chaty chytnete Internet. Po celý rok zaparkujete přímo u chaty a můžete si s sebou vzít - po dohodě s námi - i (odblešeného) domácího mazla. V případě potřeby vám půjčíme naše kolo, nebo si uschováte své. Nasytíme vás a poradíme, co se tu dá podniknout, čemu se vyhnout, kam si zajet, kam nechodit...

Snažíme se být neformální a osobní. Nehrajeme si na víc, než jsme, dáme co máme, co nemáme, dát nemůžeme a ani to neslibujeme.

Fotogalerie chaty je zde

Pro koho vhodná Visalajka je?

Visalajka,pohled ze severu,náhled Pro lidi, kteří přijedou do Beskyd aktivně trávit svůj čas. A ať už jsou to zimní radovánky na sněhu, anebo ty "nezimní" po zbytek roku, pro většinu je Visalajka dobrým výchozím místem jistícím vaši přítomnost a spolehlivou náručí pro návraty.
A taky pro lidi, kteří nepotřebují ke svému pobytu v Beskydech služby typu bazénu či squashe, pro lidi, kteří přijíždějí do Beskyd kvůli Beskydám a ne kvůli civilizačním modernostem dostupným v každém městě. A pro lidi, kterým se třeba nechce o dovolené vařit, mají rádi spíš domácké prostředí a nemají zájem být součástí nějaké formální, neosobní mašiny na rekreace.
Výborné zázemí u nás najde skupina rodin s dětmi a to hlavně v okamžiku, kdy obsadí celou chatu. Vše je na pětníku, nikdo cizí se tu nevyskytuje, dospělí se mohou bavit a děti jsou pod kontrolou.

Pro koho Visalajka vhodná není?

Visalajka,pohled od parkoviště,náhled Visalajka je chata a žádný hotel a nemůže tudíž nabídnout podobnou škálu služeb od fitness po golf za ceny vzdálené těm naším v meziplanetárních dimenzích. Nemá tudíž smysl, aby se o pobyt u nás zajímala klientela, která je zcela legitimně na podobný standard zvyklá a vyžaduje jej.
V Beskydech ale jsou i taková zařízení a namátkou lze zmínit třeba hotel Prosper na Čeladné, či Tanečnici na Pustevnách.

K jakým účelům lze Visalajku využít?

Visalajka,pohled od lesa,náhled Celý rok se dá rozdělit na sezónu a mimosezónu. Sezónu následně na letní a zimní, u mimosezóny je to jedno. Letní sezóna začíná zhruba v polovině června a končí v polovině září. Zimní pak na Vánoce a končí někdy v polovině března.
Primární náplní obou sezón jsou týdenní pobyty, v rytmu neděle-neděle. Jinak to nejde. Kromě nejobvyklejších individuálních pobytů jsou po dohodě možné i pobyty hromadné.
V případě nenaplnění kapacity také nabízíme akce typu last minute, v rámci kterých jsou pak možné pobyty i kratší.
Mimo sezonu se dá vymýšlet všelicos. Individuální víkendové pobyty. Nebo školení, oslavy či srazy. I nějaké svatby už byly. Hlavní a podstatné u těchto akcí je, že musí být neformální, ty opačné tu nefungujou.
A pak ty akce, co se částečně dají pořídit i v sezoně, tzn. pobyty v přírodě pro rodiny s dětmi a mládežnictvo, učitelstvo, úřednictvo, námořnictvo...

© 2000-2020  Visalajka Optimalizováno od IE 6, Firefoxu 3 a Opery 9 Poslední aktualizace 25.12. 2017  1035241 návštěv
TOPlist