Beskydy, Visalaje, Horská chata Visalajka

Jídelna a bar

Na Visalajích a v okolí jsou pouze tři objekty podobných parametrů nabízejících ubytování, ale pouze na Visalajce jsou dvě nezávislé společenské místnosti a pouze na Visalajce funguje možnost stravování.
Přestože společenské místnosti mají univerzální využití, primárně slouží jako jídelna a bar.

Pokud k nám přijedete, budete se zaručeně stravovat v nejstarší jídelně široko daleko, neboť ta naše pochází z roku 1850 a tvoří historické srdce celého stavení, kolem kterého se teprve v proudu postupujícího času přistavovaly další části. Jak už bylo zmíněno, místnost neslouží pouze jako jídelna, ale také jako herna, školící místnost, taneční plac, či kinosál.

"Dominantou" baru je Samober ©, což je samoobslužný bar s výčepním zařízením, např. Radegastem desítkou, či Plzeňskou dvanáctkou, nebo obojím. Součástí nabídky je rovněž základní nabídka dalších alkoholických nápojů, nealkoholických nápojů a různých drobných pochutinek.
UPOZORNĚNÍ: na Visalajce je přísně dovolena konzumace čehokoliv vlastního s možností využití našeho skla a dalšího vybavení.

Na Visalajce nejsou v oblibě zákazy a omezování jakéhokoli typu, ale i místní demokracie má své hranice v podobě stritkního odmítání kouření v prostoru celého domu . Také s ohledem na skutečnost, že společenské místnosti jsou v bezprostředním sousedství některých pokojů, je nutno brát ohled na ostatní a po desáté večerní, respektive před osmou ranní, se tlumit. Vyjímkou pak mohou být hromadné akce, či situace, kdy se všichni hosté dohodnou, že dnes budou veselí...

© 2000-2020  Visalajka Optimalizováno od IE 6, Firefoxu 3 a Opery 9 Poslední aktualizace 25.12. 2017  1035216 návštěv
TOPlist