Beskydy, Visalaje, Horská chata Visalajka

Pokoje

Čtyřlůžkový pokoj,pohled od dveří Milí návštěvníci nová fotogalerie zde. V současné době je na Visalajce k dispozici 7 pokojů o cekové provozní kapacitě 24 lůžek a maximální kapacitě 30 osob (včetně přistýlek). Provozní nazýváme kapacitu pro individuální rekreace, maximální pak kapacitu pro akce hromadného charakteru, kdy navýšení počtu lůžek zajišťujeme přistýlkama. Obecně platí, že primární vlastností naší ubytovací kapacity je právě její variabilita.

Čtyřlůžkový pokoj,pohled od okna Vyjma jednoho, jsou všechny naše pokoje standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, tzn. WC, umyvadlem a sprchový koutem. Jeden pokoj má pak místo sprchového koutu vanu. Sedmý pokoj, který je bez sociálního zařízení se dá využít pouze ve spojení s nějakým dalším pokojem, neboť společné sociální zařízení na Visalajce již není.

Dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení Na všech pokojích je šatníková skříň, stolek a podle velikosti pokojů menší, či větší pohovka. Všechny pokoje jsou pokryty, stejně jako prostor celé chaty, WIFI signálem pro přístup k Inetenetu, který zde funguje v rychlostech cca 15-20Mb/s.
Za nic ze jmenovaného vybavení se nic nepřiplácí, vše je zahrnuto v ceně ubytování.

Čtyřlůžkový pokoj od dveří Koupelna v čtyřlůžkovém pokoji Dvoulůžkový pokoj,pohovka
© 2000-2020  Visalajka Optimalizováno od IE 6, Firefoxu 3 a Opery 9 Poslední aktualizace 25.12. 2017  1035238 návštěv
TOPlist